TERMÍNY A OZDRAVNÉ VÝSLEDKY
"Ahoj Byliinko ještě jednou děkuji všem za krásné nedělní odpoledne, bylo to opět krásné a hladilo to po duši. A to divadlo no nádhera, když vezmu to že to není připravené a jde to z nitra.  Tentokrát jsem a to poprvé byla tak pozitivně nabitá a to po celé tři dny po setkání. Děkuji za to že jsi a hlavně svá. Na další setkání se těším a děkuji. ....."


DALŠÍ OZDRAVNÉ DIVADLO PRO POMOC DO PARTNERSKÝCH VZTAHŮ SE ODEHRÁVÁ 16.4. ve 12hodin 

(o SVÁTCÍCH VELIKONOČNÍCH:))))))))) - KRÁSNÝ ČAS PRO SOUZNIVĚJŠÍ VZTAHY!......VZTAHY ////MUŽ A ŽENA////
"Dobré ráno bylinko,
odjížděl jsem v dobré náladě a plný pohody jen trochu zklamaný, že jsme již skončili. Snad nejlepší aktivita s vámi a ostatními ženami. Místo obavy z chladu hřejivý pocit sounáležitosti a lehkosti. A to mi vlastně vydrželo až do rána, kdy píšu
před odjezdem na chalupu,
Takže děkuji za skvělé odpoledne.
Těším se na další setkání"

.........

Ahoj Byliinko :)


moc děkujeme za fotky, psaní, za včerejší setkání, vedení a čištění.
Dali jsme si včera ještě moc krásný společný čas v Kutné Hoře. A odjížděli jsme s pocitem krásného obdarování. Ještě jednou velké díky za tvojí práci.
Domů jsme dojeli v pořádku. A v noci spali tvrdě a hluboce.


Uvidíme, co z toho vzejde.


Krásný jarní čas

.........
A-hooooj, BYLIINKO,


to bylo taaaak ÚŽASNÉ A NÁDHERNÉ!
Úplně to bylo jak kdyby celé od začátku do konce pro mě! Když si na to vzpomenu, jdou mi slzy dojetí!!! Bylo to obrovsky silné!!!! DOSTALA JSEM TAKOVOU LÁSKOVOU A OZDRAVNOU NÁLOŽ!!! Děkuji 

.........
A-HOOOJ NIO,


To jsi napsala hezky o té práci a koláčích. A k tomu ty krásné fotky, jak Tom pracuje s TEBOU a pak na závěr je s Péťou. To se mi hodně líbí.
Pro mě bylo velmi příjemné zažít pár, který přijde pracovat spolu. Každý za sebe a pro sebe a zároveň pro druhého. To se jen tak nevidí.


Už dnes mi přišla hodně důležitá zpráva z DIVADLA  pro mě. Takže VELMI DĚKUJI ZA DIVADLA, JE TO OPRAVDU VELKÁ POMOC DO PARTERSKÝCH VZTAHŮ!!!!
A ještě když se sešlo DIVADLO S ROVNODENNOSTÍ A ÚPLŇKEM. ÚŽASNÁ KOMBINACE!


U DIVADLA  velmi oceňuji TVÉ ODEVZDÁNÍ. To je pro mě vždy velký zážitek. Jak krásně to včera zase plynulo, jak dokážeš podchytit každý pohyb, každé slovo i snad každou myšlenku a navázat na to a dát do toho všeho tak velkou ozdravnost.
TO JE PRO MĚ PROSTĚ ÚŽASNÉ! Klidně teď napíšu, že MILUJI OZDRAVNÁ DIVADLA:-).


TLESKÁM ZA TVŮJ VČEREJŠÍ VÝKON A SAMOZŘEJMĚ I ZA TOMŮV.  Každý muž, který přijde s TEBOU hrát je hrdinou.


Mám hodně příjemný zážitek z vašeho řádění😊 v MAJÁČKU. To byla taková krása jak jste tam s Tomem „tančili“ na lanech. Byla v tom taková něha, vypadalo to jako kdybyste to měli nacvičené.
Vyšly z toho i moc hezké fotky.
A pak ta krása, když byl Tom se svou Péťou.


Stihlo se včera teda ještě spousta další práce po DIVADLE! To jsem koukala.


JSEM VDĚČNÁ, ŽE JSEM TĚ KDYSI NAŠLA A UKÁZALA JSI MI JAK NA SOBĚ PRACOVAT, JAK SE OPRAVOVAT. V tomto vím, že nikdy nepřestanu, NIKDY!


DĚKUJI ZA VŠE CO JSI DO PŘÍPRAV A CELÉHO SETKÁNÍ VLOŽILA 

.........
Ahoooj NIO,


děkuji Ti za Tvé HRDINSTVÍ. Myslím si, že jsi včera byla HRDINKOU TÉTO PLANETY :))) Zahrát pravdivé divadlo mezi MUŽEM A ŽENOU, VAUUUUU.


Bylo to zase úplně jiné než minule, takové plné různých překvapení. Myslím si, že si to budu dlouho zpracovávat.


Máš můj velký obdiv, že jsi zvládla pohled cizího muže do Tvé duše. To je asi velké, pro mě určitě. A jak jsi vše nechala přirozeně běžet. Až jsem někdy koukala. Děkuji za všechno, co bylo řečeno, zahráno a ukázáno.
Úžasné bylo sledovat, jak jsi vedle toho může více ŽENOU. Opravdově jsem Tě tam viděla ve větší ženskosti než kdy jindy. Vždyť jsi říkala, že ŽENA může být opravdovou ŽENOU jen vedle MUŽE. Krása.
I jsem pochopila, jak potřebuješ změnu a hyby. 
A je krásné, když se chtějí opravovat oba.
A když jste se s Tomem poprvé přemístili do majáčku, uvědomila jsem si, jak ostře vidím. Viděla jsem Ti skoro do tváře. To není vůbec obvyklé. Nádhera. Ten zrak se mi hodně střídá.
Uvědomila jsem si, jak málo mám s MÝM MUŽEM fyzického kontaktu. Mám teď potřebu se ho dotýkat, Jsem zvědavá, co se z toho za pár dnů vyvine. :)))


Přeji nám KRÁSNÉ JARO A VELKÉ HYBY NEJEN V PARTNERSTVÍ

.........

BYLIINKO HOOOJ*a*hoooj,


MÁ DUŠE TANČÍ OD SETKÁNÍ...
Bylo to tak SILNÉ!!! Úžasné vidět ty kvality MUŽŮ vedle Tebe, jak díky Tobě rozkvetou, uvolní se a též se roztančí, úžasná ta rozmanitost... být si toho vědom a opravdu to zažít tady a teď je úplně něco jiného...


Při čtení mailíků od Tebe mi naskakovala husí kůže, zalily se oči slzami a prostě mě dojaly  DĚKUJI ZA TVŮJ PRAVÝ CIT!!!


NA WAHIDA, JEHO TÓOONY A TEN ROZSAH - VÁŠ VÝSTUP, TVŮJ TANEC, TY KVALITY a další další NÁDHERY - budu ráda vzpomínat, OZDRAVNOST tohoto DIVADLA  mi prostoupila do každé buňky!
Chtěla bych umět dát opravdovou chválu - protože jste CHVÁLY A ÚCTY HODNÍ - TVÉ TERAPEUTICKÉ UMY naprosto!!! Takováto OBROVSKÁ OČIŠTĚNÍ a takhle krásně lehce - to je na spadnutí brady a další a další příjemné údivy!!! (jééé - teď se mi krásně vybavilo, jak sis několikrát sedla na zem z těch krásných šoků!!!! to je taaaak hezké....)


A DĚKUJI TI ZA TVÉ OZDRAVNÉ DIVADELNÍ UMY, PŘÍPRAVY, MAILÍKY, UPRAVOVÁNÍ MALOKANY, TVOU *TRPĚLIVOST S NÁMI, OBROČISTY, TVÁ PŘÁNÍ A VÍRU a další a další RYZÍ, o čem ani nevím... RYZÍ DÍKY!!!!


Ještě mi vlastně přišlo při jedné TERAPEUTICKÉ BRIGÁDCE, že je MALOKANA JAKO SVĚT A SPOLEČNOST LIDÍ, TY JAKO BYLIINKA PŘESTO VŠECHNO  POMÁHÁŠ CELÉMU SVĚTU!!! Každým Tvým MALOKANSKÝM POHYBEM SE ZEMĚ A LIDÉ UZDRAVUJÍ!!!
TO JE AŽ DECHBEROUCÍ... asi by sotva někdo věřil, ale mně je to jasné, MÁŠ MŮJ OBDIV A CHVÁLU VELKOU až vysoko k SLUNCI! Měla bych si před Tebe *klekat na kolena neustále - za tu Tvou dřinu a ZDRAVÉ, OZDRAVNÉ MOU-DŘENÍ!!!


OPRAVDU TĚ MILUJI A PVCP! BYLIINKO VZÁCNÁ!!!


a POSILUJÍCÍ ÚPLNĚK v LÁSKOVÉM ČASE


Také děkuji za Tvůj díky a Tvé vystoupání v MAJÁČKU - TO BYL ZÁŽITEK!!! a celkové vystoupání...
dobrou...

.........

A-HOOOJ NIO,


MOC DĚKUJI ZA FOTKY!! Je velmi příjemné se ještě takto ohlédnout za včerejším DIVADLEM.


Vidět dva lidi na vysoké úrovni – muže a ženu – byl pro mě úžasný zážitek. A zažít jak to pak může fungovat, společné domlouvání a porozumění si, to je vážně nádhera!
DĚKUJI, ŽE JSEM TO MOHLA ZAŽÍT, DĚKUJI, ŽE TOTO JE!!!!


Úplně souhlasím, že muži mají navrch. Z DIVADEL je to zřejmé, ale i ze spousty jiných příběhů.


Pro mě bylo krásné vidět Wahida jak se ze strachového obležení dokázal rychle uvolnit. Moc dobrá TVÁ práce!


A Wahidova hra na trubku!! Och tak na tu nezapomenu. Měla jsem husinu po celém těle. A jak to znělo po celé MALOKANĚ!!!


A MALOKANA sesekaná snad jako nikdy! Nechápu jak jsi takový lán sesekala tak k zemi, že tam skoro nebyla tráva?? Vím co je to za dřinu to takto sesekat.
VELKÁ POKLONA ZA TVOU DŘINU NA MALOKANĚ, ALE I MIMO NÍ!!! Vím, že nás čistíš dopředu a ještě i po DIVADLE, a že je to asi síla!
DĚKUJI!!!


Mojí mamky si velmi vážím za to co dokázala a dokazuje. Jsem šťastná, že vše přijímá, a že jí to jde s opravami.


Já včera zase víc pochopila, kde ještě potřebuji přidat a určitě přidám. Co jsem nasekala za nekalosti musím napravit. Napravit hlavně sebe.
Skvělé, že DÍKY TOBĚ vím jak na to.


PARÁDA, ŽE JSI VČERA VYŠPLHALA AŽ NA VRCHOL!!!! A ZA ZVUKU ZLATÉ TRUBKY!!!!! A SAMA!!!!


DĚKUJI, ŽE JSI A DĚKUJI ZA DIVADLA!!!!
PVCP

.........


Ahojky Byliinko, opět krásně prožitá neděle. Děkuji za fotky . Toto divadlo bylo skvělé, skvělé, skvělééééé. Živá hudba v přírodě  je něco nádherného. Když začal Wahid hrát na trubku vzpomněla jsem na mamku která hru na trubku  miluje a cítila jsem že tam je s námi. Opět jsem odešla nabitá a vydrželo mi to dost dlouho. Když si sednu u mě na zahrádce po hlídání vnuček se mohu zaposlouchat do ptačího zpěvu jsem opět na Malokaně a cítím klid a pohodu. Přeji všem to co potřebujeme

.........
NENÍ VĚTŠÍHO ŠTĚSTÍ PRO TERAPEUTKU....

VŽDY ZNÁM VÝSLEDKY AŽ PO OZDRAVNÉM DIVADLE NEBO AŽ ZA PÁR DNŮ PO TERAPIÍCH NEBO ZA PÁR DNŮ PO ZAVOLÁNÍ NA SOS-POHOTOVOST A TENTOKRÁT SE STALO PŘÍMO NA OZDRAVNÉ AKCI PŘED MÝMI ZRAKY...

TANČILA JSEM SE DVĚMA ŽENAMA NITERNÍ TANEC, OSTATNÍ BYLY OPODÁL...A JÁ JSEM SI NA KONCI TOHO TANCE UVĚDOMILA, ŽE TO JE MATKA S DCEROU, ŽE SE ZPRACOVALY NATOLIK, ŽE UŽ MEZI NIMA NEJSOU BOJE, ZÁVIST, NEVRAŽIVOST, MASKY PŘETVÁŘKY, ALE V TUTO CHVÍLI SOUZNĚNÍ JAKÉ SVĚT NEZNÁ, KAŽDÁ VE SVÉM POLI--DVĚ ŽENY PŘEJÍC SI ŠTĚSTÍ...SVOBODNÉ TANCE, BEZSTRACHOVÉ, UVOLNĚNÉ...BEZ STUDU, ZÁBRAN, JAKOBY NEBYLY VE VZTAHU MATKA A DCERA-----------KARMA VYŠUMĚLA.....................

NEŠLO MI ZADRŽET SLZY--SLZY ŠTĚSTÍ, STÉKALY MI PO TVÁŘI, JELIKOŽ JSEM SI UVĚDOMILA, JAKÝ TYTO ŽENY DOSTALY VZÁCNÝ DAR - OPRAVDOVOU LÁSKU A OPRAVDOVÝ VZTAH MATKA + DCERA.........

KDO Z NÁS TAKOVÝ VZTAH MÁ?--tzn DVĚ ŽENY CHTĚJÍC SE SVÝM KALEM V SOBĚ NĚCO UDĚLAT?.....a ještě k tomu MÁMA + DCERA?

BYLA TO ALE LETITÁ PRÁCE, BYLY KDYSI STAŽENÉ, NEHYBNÉ, CHROMÉ, BOLAVÉ I ŠPINAVÉ - a TEĎ?

MYSLÍM, ŽE NENÍ TŘEBA SLOV--PLAKALA JSEM ŠTĚSTÍM VELMI DLOUHO A NIKDY NA TEN ZÁŽITEK NEZAPOMENU...........POD TÍM TANCEM SE SKRÝVÁ VÍCE--věřím, že chápete.........

OZDRAVNÁ DIVADLA SE ROZVÍJÍ DO NEPOPSATELNÉ PODOBY, ÚROVEŇ MUŽŮ STOUPÁ, ZAŽÍVÁM S NIMA VELMI PŘÍJEMNÉ ŠOKY, NAPOSLEDY JSEM JE MUSELA ROZDÝCHAT---NAŠTĚSTÍ JSEM JE OPĚTOVALA A ROZDÝCHÁVAL MUŽ:)...........

TAK UVIDÍME, KAM NÁS TO ZAVEDE NEBO SPÍŠE VYVEDE Z TĚCH VZTAHOVÝCH BÍD.......................

ŽIVOT DUŠE JE OPRAVDU JINÉ ÚROVNĚ NEŽ POVRCHOVÉ TĚLESNÉ ŽITÍ.................jaké jsme žili............

DĚTI ČEKÁ KRÁSNÝ ŽIVOT A NĚKOLIK JEDINCŮ, KTEŘÍ POCHOPÍ..............................................................................................................

V.Byliinka
NÁDHERNÉ DIVADLO


A-HOOOJ NIO,

DALA JSI MI VČERA NĚCO VELMI CENNÉHO! DALA JSI MI MÁMU JAKOU POTŘEBUJI!!!!

Je zvláštní to cítit jako dospělá a sama být mámou. Včera jsi přesně věděla kde ještě potřebujeme pomoct, aby se nám náš vztah dostal někam, kde si ho přejeme věřím obě.

To co se včera dělo navazovalo na mé vlastní zpracovávání, ani není třeba, abych to víc rozepisovala. Ale krok za krokem jsi nám pomáhala až jsem včera zažila mojí mamku tak krásně uvolněně tančit jako jsem ještě nikdy nezažila.

A já mohla tančit s ní, vnímala jsem její pohyb kolem mě, vnímala jsem jí celou a bylo to nádherné. BYLO TO VÍC NEŽ NÁDHERNÉ!!!

DĚKUJI ZA OBROVSKÝ PRŮLOM V MÉM VZTAHU K MAMCE, OPRAVDU VELMI DĚKUJI!

DĚKUJI ZA MOŽNOST VIDĚT VÝVIN NOVODOBÝCH PARTERSKÝCH VZTAHŮ! Nečekala jsem jakou kvalitu uvidíme a jakou velkou pomocí to bude nám všem.

DĚKUJI ALE HLAVNĚ TOBĚ, protože to vidíme a zažíváme díky tomu kam ses dopracovala. Díky tomu, že jsi ve velké kvalitě a vedle TEBE pak se pak krásně projeví kvalita mužů, kvalita, kterou oni sami oplývají. A to je nádherné.

Chci se přidat a růst do větší kvality, abych to mohla předat i mému muži.

Přijde mi hezké jak můžeš pozvednout člověka, pokud on sám chce. Je ale dobré vědět, že můžeme být silně jiným člověkem staženi. DĚKUJI ZA NÁZORNOU UKÁZKU  V DIVADLE! Sama na sobě jsem mnohokrát zaznamenala jak se nemůžu vedle „pohlaďmeho“ ani pohnout.

Byla jsem hodně překvapená vysokou kvalitou komunikace. Po TVÉM mailu, kde jsi psala, že si s Pavlem nerozumíte (nebo spíš nerozuměli), to bylo milé překvapení.

Vůbec mi dochází jak jsou DIVADLA silná. Když sleduji příběh na živo, přímo ho sleduji, dokážu ho přeci jen uchopit lépe a lépe si ho uložit než příběh vyprávěný. Tady vidím správný směr, kterým ses posunula.

Zavnímala jsem dnes i jiný pohled na ten citát, který jsi sepsala. Moc si přeji, aby ten pohled byl už ten správný, konečný, který mě odvede od potřeby kopírovat a dovede mě na vlastní cestu. Přesně tam kam celou dobu mířím, jen jí stále nějak míjím.Myslím takovou vlastní cestu, kde jsem jen já, jsem tam správně a ve své originalitě a jdu vedle vašich cest. Cesty se nám různě klikatí, ale nikdy se nekřižují ani do sebe nenaráží.

VĚŘÍM ŽE POCHOPÍM SPRÁVNĚ!

DĚKUJI ZA TVOU VZÁCNOU PÉČI, KTEROU JSI DALA MALOKANĚ PŘED DIVADLEM! Znovu se skláním před tím jak sis s ní poradila s hravostí. To TI vlastně SVĚTÉLKA vzkazovala. Není to o tom, že tráva přestane růst, ale že si s ní poradíš hravě. A TY si u toho i povyskočíš😊, tak to je paráda!

A určitě to jde i lehčeji s TVOU vzrůstající silou.


JSEM TI OBROVSKY VDĚČNÁ ZA VŠECHNU OČISTU, PŘÍPRAVY A POMOC! OPRAVDU VÍM, ŽE JE TO OBROVSKÉ!

PŘEJI NÁM VŠEM ZDRAVÝ VÝVIN A SPRÁVNÉ POCHOPENÍ!

.........BYLIINKO, zdravííím Tě

Tvá práce na place před, na divadle a po, to je prostě NA SVĚTĚ NEVÍDANÁ POMOC! Při každém setkání jsem v úžasu a vdečnosti  ZA TU VELKOU OZDRAVNOST SVĚTU!

---------------------------------

********************************************

DĚKUJI ZA TA OBROVSKÁ A ZASE DŮKLADNĚJŠÍ UVĚDOMĚNÍ! TO JE TAAK KRÁSNÝ POCIT!!! PŘI KTERÉM DUŠE JAKO TEN MOTÝLEK LÉTÁ...

Zase jsem tolik pochopila... i později mi hodně věcí došlo. Jako ten pocit "smrti" ve vztahu, který jsi popsala a já ho nechápala - já ho žiju. Včera jsem to pocítila úplně u nás...a to už opravdu nechci!

Mým přáním, cestou i cílem je se zkvalitňovat a to vlastně platí i pro vztah. Težko by to šlo odděleně...

VĚŘÍÍM, ŽE TO VÍCE A VÍCE PARTNERŮ PO OZDRAVNÝCH DIVADLECH DÁ A MIMINKA BUDOU HOJNĚ PŘICHÁZET DO ZDRAVĚJŠÍCH A ZDRAVĚJŠÍCH ŽIVOTŮ...

DĚKUJU!!!

MILUJU MALOKANU

.......


Ahojky Bylinko, děkuji za fotky a za krásné ozdravné divadlo.  Opět to bylo povzbuzující a byla jsem toho plna. Taky jsem si vzpomněla že během divadla procházel kolem pár a díval se na nás . Došli na konec cesty a skončili v obětí ve kterém chvilku zůstali a pak pokračovali dál. Tentokrát nejsem tolik unavená  i když jsme včera odpoledne oba i se psem na hoďku usnuli a pak mi bylo neskutečně dobře.  Děkuji všem a přeji vše co potřebujeme.

  ......


A-hoooj NIO, BYLIINKO,


DĚKUJI TI, ŽE JSI DO SETKÁNÍ DALA OPĚT VŠE. Obr přípravy, které si možná ani neumíme představit, sekání MALOKANY a celé to dění včerejší muselo být pro Tebe hodně náročné. A dnešní horký den jsi ještě pokračovala bez nás.


Těší mě ty hezké hyby, které byly na konci. Uvolněná Helenka a společný tanec s Andreou. To je krásné a rozhodně jinde nevídané. Je to vyjímečné vidět mámu s dcerou na sobě pracující a pak do toho ještě ty výsledky o generaci výš a níž. Dokázala jsi opravdu úctyhodnou věc. Opravdu.
Uvědomila jsem si, jak dokážeš zachytit drobnosti, malé střípky a ty pak poskládat do sebe. A jak vše vnímáš v souvislostech.


Mně vůbec nedošlo, jak velký nevděk a nepokoru v sobě mám. Moc koukám kolem a nevidím ty mé nejbližší, hlavně ..... přehlížím.. Chválím spoustu lidí kolem, ale jemu jsem to nedala.


DĚKUJI TI, ŽE MOHLA VZNIKNOUT TATO TERAPIE DO PARTNERSKÝCH VZTAHŮ. Že jsi dokázala před ty muže předstoupit a pokorně se necháváš vést. Opravdu někdy až zírám, jak to všechno sedí. A někdy až později mi dojde, co a proč vlastně bylo řečeno.
Když jsem nasedla do auta včera, nemohla jsem najít brýle. V noci nejezdím, takže je nepoužívám. Řekla jsem si, no což, musíš to zvládnout i bez nich. A až po projetí celé Hory jsem si uvědomila, jak ostře vidím, i značky a nápisy jsem přečetla. Mám to vždy po setkání. Musím si to tam uchovat, naučit se to neopouštět tak rychle.


BYLIINKO, UMÍŠ ZÁZRAKY A JÁ TI OBROVSKY DĚKUJI A PŘÁLA BYCH SI UŽ KONEČNĚ TOHO MACHRA PORAZIT A UZŘÍT VŠE V PRAVDĚ


PŘEJI NÁM KRÁSNÉ DNY A VŠE, CO POTŘEBUJEME
.......